Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá predaj nehnuteľnosti so sebou prináša množstvo aktivít, ktoré treba vykonať aby bola nehnuteľnosť atraktívnejšia, alebo právne v poriadku. Momentálne poskytujeme tieto služby, ale ako stále prízvukujeme máme individuálny prístup a vieme zrealizovať aj úkony presne podľa zadania klienta.


PROFESIONÁLNE FOTO

Kvalitné fotografie sú v súčastnej dobe základ pre to aby bola nehnuteľnosť dobre od prezentovaná kupujúcemu. Máme profi fotografa ktorý tieto fotografie zrealizuje. U nás sa na mobil nefotí...

HOMESTAGING

Táto služba v sebe neskrýva len tzv. upratanie nehnuteľnosti, ale je to spôsob ako pomocou malých detailov a doplnkov možno zatraktívniť a zútulniť nehnuteľnosť tak aby sa v nej kupujúci dobre cítil. Niekedy je to aj o tom aby si kupujúci vedel predstaviť čo kde umiestniť napr. v novostavbe.

PÔDORYS

Pomocou tejto služby pomôžeme kupujúcemu získať predstavu ako je byt dispozične vyriešený. Keď dodáme aj podrobné rozmery jednotlivých častí nehnuteľnosti, klient si pomocou toho vie naplánovať akým nábytkom nehnuteľnosť zariadi.

VIDEO

Pomocou videa si môže klient takmer „naživo“ prejsť nehnuteľnosť a získať tak reálny obraz o nehnuteľnosti a jej okolí. 

3D PREHLIADKA

Táto technológia zabezpečí to že si nehnuteľnosť prejdete skutočne naživo pomocou 3D technológie ktorá realisticky zobrazuje danú nehnuteľnosť. Výhodou je že z pohodlia svojho domova si detailne pozriete nehnuteľnosť o ktorú máte záujem. Oproti videu má táto technológia záber 360 stupňov a môžete si zobrazovať jednotlivé detaily.

LETECKÉ ZÁBERY

Pomocou tejto technológie možno prezentovať nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy a nieje k tomu treba lietadlo ani vrtuľník. Používame k tomu dron s 4K kamerou, ktorá vytvára veľmi kvalitné zábery napr. pozemkov, domov, chalúp, ale aj širokého okolia.

GEODET

Spolupracujeme s geodetmi v danej lokalite, kde je potreba vykonať geodetické merania na presné určenie hraníc pozemku, alebo umiestnenie stavby na pozemku.

PRÁVNY SERVIS

Všetky dokumenty, ktoré súvisia s nehnuteľnosťami ohľadom vlastníckych práv alebo iných úkonov nám vypracováva advokátska kancelária. U nás zmluvy nesťahujeme z internetu ani si ich nevytvárame svojvoľne. 

BEZ REALITKY

Často sa na nás klienti obracajú so žiadosťou, aby sme im vypracovali dokumentáciu k prevodu nehnuteľnosti. Znamená to že predávajúci a kupec sa stretli bez nášho pričinenia a chcú mať istou že dokumenty ktoré budú dávať na kataster budú správne a celý prevod prebehne bez komplikácí. Je to lacnejšia varianta pre tých, ktorý nechcú alebo nepotrebujú využiť všetky služby realitnej kancelárie, ale zároveň chcú mať istotu.

CENOVÁ ANALÝZA

Vypracujeme vám cenovú analýzu k vašej nehnuteľnosti skôr ako začne predaj. Je veľmi dôležité už na začiatku predaja stanoviť správnu cenu, aby bol výnos pre majiteľa čo najvyšší. Treba však povedať, že správne stanovenie ceny nie je vôbec jednoduchá vec.

FINACOVANIE

Úroková sadzba nie je všetko... Ku každej kúpe nehnuteľnosti je potrebné finančné krytie, pokiaľ nedisponujete vlastnými prostriedkami, tak vám vieme pomôcť nájsť najvýhodnejšie riešenie ako to zrealizovať. Máme na to kolegu ktorý sa špecializuje výhradne na financie. A vyriešil aj ťažké a bežne nepriechodné prípady v banke. 

 

AGENT KUPUJÚCEHO

Máte konkrétnu predstavu čo chcete kúpiť? Alebo ani to nie? Nemáte čas ani chuť chodiť po obhliadkach? Sme tu pre vás ako agent kupujúceho. Čo to presne znamená? Vo väčšine prípadov pri predaji makléri zastupujú predávajúceho, ako majiteľa nehnuteľnosti. Môže to však byť aj opačne môžeme zastupovať vás ako kupujúceho s tým že si presne zadefinujeme čo hľadáte a ostatné už zariadime. Vy potom už pôjdete pozrieť naživo danú nehnuteľnosť a podpíšete zmluvu o prevode.

ZNALECKÝ POSUDOK

Pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru budete potrebovať doložiť do banky, ako jeden z dokumentov znalecký posudok k posudzovanej nehnuteľnosti. Posudok vypracuje certifikovaný znalec. Nie vždy však treba posudok len do banky. Niekedy treba takýto posudok doložiť na súd ohľadne nejakého sporu, alebo len pre majiteľa nehnuteľnosti aby si overil danú hodnotu na trhu.

ZNALECKÝ POSUDOK K DEDIČSKÉMU KONANIU

Môže sa stať že sa stanete účastníkom dedičského konania, kde v predmete dedenia sú aj nehnuteľnosti. Ku konaniu u notára budete potrebovať posudok s vyčíslenou hodnotou nehnuteľnosti. Realitná kancelária je oprávnená na tento úkon a posudok vám radi pripravíme.