Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Čo vás so mnou čaká

Vďaka moderným technikám, ktoré používam sa mi darí predávať nehnuteľnosti rýchlejšie a za vyššiu cenu, ako bolo pôvodne požadované. Je k tomu potrebná určitá príprava a čas, ale výsledok stojí za to. Netreba nič podceňovať.

Homestaging

Keď chcete nehnuteľnosť kvalitne prezentovať musí sa najprv pripraviť. Takže sa najprv pekne uprace naaranžuje a potom sa môže ísť nafotiť, točiť videoobhliadka, alebo nasnímať 3D scan nehnuteľnosti. Panvička od vajíčok, alebo šampóny v kúpeľni nikoho nezaujímajú aj keď sú pekne uložené.


Pôdorys nehnuteľnosti

Pre lepšiu orientáciu prikladáme k nehnuteľnostiam pôdorys. Je to výborná pomôcka pre kupujúceho, aby mal predstavu do akej nehnuteľnosti sa ide pozrieť, ako sú dispozične orientované izby a či mu vôbec takáto dispozícia bude vyhovovať.


3D scan nehnuteľnosti

Čo to je ten 3D scan? Je to moderná technológia pomocou, ktorej sa ako kupujúci idete "pozrieť" na nehnuteľnosť ktorá Vás zaujíma, ale urobíte to z pohodlia vášho domova pomocou počítača, tabletu alebo telefónu. Výhodou pre predávajúcich je že stačí vyupratovať a pripraviť nehnuteľnosť len raz na prezentáciu. Takže ako predávajúci máte menej skutočných obhliadok, lebo všetci pozerajú pohodlne 3D scan. Keď príde potom záujemca reálne si nehnuteľnosť pozrieť naživo je to už väčšinou na 90% rozhodnutý kupec.


Mám toho pre vás ešte oveľa viac ...

Každý predaj je špecifický a podľa toho musím individuálne k tomu pristupovať. 


Postup pri spolupráci

 • Úvodné stretnutie
  Osobne sa spoznáme, ja si vypočujem čo od predaja očakávate.  Stanovíme si stratégiu predaja a vysvetlím celý postup predaja.
   
 • Dohodneme si presné podmienky predaja
  Vytvorím trhovú analýzu a stanovím predajnú cenu nehnuteľnosti.  Stanovenie správnej tržnej ceny je veľmi dôležitá a často podceňovaná časť predaja.
  Mal som prípad keď som sa dostal k majiteľovi nehnuteľnosti, ktorý chcel sám predávať svoju nehnuteľnosť bez toho aby si urobil prieskum trhu. Pri našom prvom rozhovore som zistil že jeho predstava o cene je veľmi nereálna.  Bohužiaľ, ale v jeho neprospech. V praxi sa stretávam skôr s opakom a to že majitelia premrštia cenu hneď na začiatku a potom sa čudujú, že to predávajú neprimerane dlho.
  Pánovi som teda navrhol, že mu s predajom pomôžem aj keď spočiatku nechcel. Nehnuteľnosť som do mesiaca predal o 12.500 € drahšie ako chcel povodne majiteľ, čo  v konečnom účtovaní tvorilo 25% ceny.
  Potvrdilo sa že pokiaľ stretnete šikovného makléra, tak na tom nemôžete prerobiť.
   
 • Príprava nehnuteľnosti pred predajom
  V tejto časti začneme aktívne pracovať na kvalitnej prezentácii nehnuteľnosti. Ak je to potrebné nehnuteľnosť sa vysťahuje aby pôsobila vzdušnejšie, opravia sa drobné závady a možno sa bude aj maľovať. Potom príde na rad homestaging, profi fotograf, kameraman, 3D scan. Každá nehnuteľnosť je individuálna a podľa toho sa plánujú aj tieto aktivity.
   
 • Spustenie marketingu
  Propagácia nehnuteľnosti pôjde cez viacero marketingových kanálov tak aby sa o nej dozvedeli všetci. Vieme zadefinovať charakteristiku kupujúceho a podľa toho bude nastavená marketingová stratégia.
   
 • Obhliadky nehnuteľnosti
  Záujemcov si preverujeme dopredu pred obhliadkou a v rámci bezpečnosti je z každej obhliadky vypracovaný protokol o návšteve záujemcu.  Prehliadku absolvujem so záujemcom ja osobne. Obhliadka prebieha buď to klasicky, alebo formou OPEN DAY záleží od charakteru nehnuteľnosti a očakávaného počtu záujemcov.
   
 • Zarezervovanie nehnuteľnosti
  Keď príde ten správny záujemca a povie že to berie tak je mojou úlohou ešte preveriť bonitu klienta aby bola istota,  že bude schopný uhradiť celú kúpnu cenu. Následne sa podpíše trojdohoda predávajúci - sprostredkovateľ – kupujúci, kde sú zadefinované všetky práva a povinnosti jednotlivých strán.
   
 • Administratíva
  A presúvam sa z terénu do kancelárie, aby sme s naším tímom pripravili všetky podklady ktoré budú potrebné k hladkému prevodu nehnuteľnosti na nového vlastníka.  V poslednej dobe tých "hladkých" prevodov nejako ubúda :-(