Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Skladové priestory 1422 m2, centrum mesta Senica

Ulica: Hurbanova
Obec: Senica
Okres: Senica
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
3,90 €/m2/mesiac
+ DPH

Popis nehnuteľnosti

 Ak aj vy riešite problém s tým,  že vaša firma rastie a potrebujete viac priestoru pre svoje sklady a kancelárie?  Chcete mať všetko pod jednou strechou, aby ste mohli efektívne riadiť svoju firmu a zároveň udržiavať dobrý pracovný život pre svojich zamestnancov?

 Máme pre vás dokonalé riešenie - Administratívno-skladová budova, ktorá sa nachádza blízko centra mesta v Senici je na prenájom. Táto budova má rozlohu 1422 m2 a je rozdelená na prízemie (711 m2) a prvé poschodie (711 m2). Na oboch úrovniach nájdete sklady, kancelárie, kuchynku a toalety. Na poschodí sú dokonca aj sprchy pre vašich zamestnancov. Budova bola  zrekonštruovaná, takže má nové okná, strechu, nákladný výťah a dve nákladné brány. Areál je uzamknutý a ponúka parkovací priestor o rozlohe 285 m2. Plynová kotolňa zabezpečuje vykurovanie kancelárskych aj skladových priestorov. V prípade dlhodobého nájmu je možné priečky v sklade odstrániť čím sa zvačší a zjednotí celková plocha na užívanie. 

Predstavte si, ako by vaše podnikanie rozkvitlo v tejto  administratívno-skladovej budove. Vaši zamestnanci by mali dostatok priestoru na prácu a vaše sklady by boli dostatočne veľké na uskladnenie všetkých produktov. Neváhajte a investujte do svojej firmy tým, že si zabezpečíte túto vynikajúcu administratívno-skladovú budovu. Budete mať pokoj v duši, keď budete vedieť, že ste našli ideálne miesto pre svoje podnikanie a že ste urobili správne rozhodnutie pre budúcnosť svojej firmy.

Cena nájmu je 3,90 € + DPH za m2/mesiac. 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 763 772 alebo na e-maile: marecek@emireal.sk   ID ponuky: 11950241

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
1422 m2
Úžitková plocha:
1140 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
áno
Klimatizácia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
nie
Zariadenie:
čiastočne
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné - plyn

Pozrieť na mape

Maklér

Ján Mareček

Ján Mareček

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Pусский
  • rusr

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti