Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v krásnej lokalite Myjavskej pahorkatiny v podhorí Bielych Karpát v obci Vrbovce. Dom je v pôvodmom stave a vhodnou rekonštrukciou si ho môžete pripraviť najprv na víkendové a časom na celoročné bývanie. Dom leží na pozemku o celkovej rozlohe 1016 m2 a zastavaná časť domu je cca 150 m2. V dome nájdete dve izby, kuchyňu, komoru, samostatné WC, sklad z ktorého sa dostanete po schodoch do podkrovia, kde by sa dali vybudovať ďalšie izby. Konštrukcia obvodového muriva je zmiešaná, stropy sú riešené pomocou nosných drevených trámov na ktorých sú uložené dosky a betón. Strecha je sedlového tvaru a krytina je pálená škridla. 
Nad domom je malý ovocný sad ked si môžete dopestovať nejakú zeleninku, alebo nebudete robiť nič a počkáte čo sa urodí na stromoch. Prevažne sa tu nachádzajú slivky. 
Polohovo je dom umiestnený v neprejazdnej ulici takže je tu minimálna premávka a teda si môžete vychutnávať kľud a krásu okolitej prírody.

Pokiaľ máte pocit že ste o Vrbovciach už počuli máte asi pravdu je to vyhľadávaná lokalita, kde sa degustuje parádna sliovovica, je tu množstvo turistických a cyklo chodníkov, obec ako taká má veľmi slušnú občiansku vybavenosť a veľa ľudí z veľkých miest tu našlo svoj nový domov. Obec má materskú škôlku, školu, kultúrny dom, dva kostoly, zdravotné stredisko pre deti a dospelých, zubnú ambulanciu, lekáreň, potraviny, mäsiarstvo, futbalové ihrisko a schladiť sa v letných horúčavách môžete vo vodnej nádrži, kde si v podvečer môžete aj zarybárčiť. 
Technológie v dome:
- voda je z vlastnej vŕtanej studne
-odpad do žumpy
-elektrika 3x400 V - medené rozvody
- ústredné vykurovanie domu s plynovým kotlom
-teplá úžitková voda z elektrického ohrievača
- v kuchyni je pec na tuhé palivo na ktorom sa dá aj variť
- v izbách sú samostatné komíny

VŠETKY FOTOGRAFIE nájdete na JanMarecek.sk  vrátane Virtuálnej obhliadky a fotografií, ako by to mohlo byť po rekonštrukcií ako inšpirácia.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 763 772 alebo na e-maile: marecek@emireal.sk   ID ponuky: 11950210

DOHODA NA CENE JE MOŽNÁ

Servis od realitnej kancelárie zahrnuje: Odporučíme vám najvhodnejšie financovanie na kúpu nehnuteľnosti, Vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, Vypracovanie dokumentácie na kataster + úhrada správneho poplatku za prevod vlastníckych práv, Úhrada poplatku za overenie podpisu predávajúcich na kúpnopredajných zmluvách, Vypracovanie odovzdávacieho protokolu k nehnuteľnosti a inštrukcie k prehláseniu energií

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
150 m2
Úžitková plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
1016 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
studňa
Zariadenie:
nezariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Plyn:
áno
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
nie

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ján Mareček

Ján Mareček

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Pусский
  • rusr

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti