Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

V mestskej časti Kunov okresného mesta Senica vám ponúkam na predaj rodinný dom, ktorý leží na pozemku s výmerou 593 m2. Za domom je veľká záhrada o výmere 650 m2 takže celkom je plocha pozemkov 1243 m2. Dom je v pôvodnom stave z roku 1976, postavený z kvádrov a celý podpivničený. Zastavaná plocha je 127 m2.  Strecha je ihlanovitého  tvaru s pálenou krytinou a drevená konštrukcia je v bezvadnom stave. Na prvom podlaží sa nachádzajú tri izby, kuchyňa s komorou, kúpeľňa, samostané WC a východ pod strechu, kde by sa dali vybudovať ďaľšie obytné miestnosti.
V suteréne domu je garáž pre jedno vozidlo s montážnou jamou, kotoľňa, a ďaľšie tri miestnosti pre skladovanie všetkého možného čo okolo domu nazhromaždíte a verte mi bude tam toho veľa. 
Vedľa domu je ešte hospodárska budova, kde sa  donedávna chovali domáce zvieratá v bio režime. 
V záhrade je pár stromov, z ktorých úrodou  môžete zapratávať tie priestory v suteréne domu. Nájdete tam orech, slivku, marhuľu. Z tej slivky je lepší koláč, ako destilát a hlavne by ho bolo málo. 

Inžinierske siete domu: 
Dom je napojený na elektrickú energiu 3x400 V. Plynová prípojka vedie do suterénu k plynovému kotlu, ktorý je hlavný zdroj tepla pre teplovodný rozvod. Teplá užitková voda je zabezpečená pomocou plynového ohrevu so zásobníkom. Voda je privedená z mestského vodovodu a odpad je riešený pomocou tlakovej kanalizácie.

Využitie domu a veľkej záhrady:
a. vzhľadom k veľkému priestoru tu môže vzniknúť bio záhrada pomocou ktorej budete takmer sebestačný a ešte niečo ostane aj pre susedov a rodinu.

b. nebudete nič pestovať ale vybudujete si tu pekný bazén vzhľadom k slnečnému pozemku, za bazémom bude tenisový kurt  a ešte postavíte veľký altánok, kde bude krb a posedenie pre kamarátov a keď budete v dobrej nálade dáte si saunu resp. vírivku ktoré budú postavené hneď vedľa.

c. ak by ste nechceli príliš dlho kosiť trávník okolo domu a stačil by vám menší pozemok tak záhradu o výmere 650 m2 môžete predať susedovi, alebo dobrému známemu čím si vyberiete fajn suseda a ten si tam postaví svoj nový dom. 

Všetky fotografie nehnuteľnosti nájdete na janmarecek.sk

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 763 772 alebo na e-maile: marecek@emireal.sk   ID ponuky: 11950209

CENA NEHNUTEĽNOSTI JE U NÁS KONEČNÁ-NENAVYŠUJE SA!  

Servis od realitnej kancelárie zahrnuje: Odporučíme vám najvhodnejšie financovanie na kúpu nehnuteľnosti, Vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, Vypracovanie dokumentácie na kataster + úhrada správneho poplatku za prevod vlastníckych práv, Úhrada poplatku za overenie podpisu predávajúcich na kúpnopredajných zmluvách, Vypracovanie odovzdávacieho protokolu k nehnuteľnosti a inštrukcie k prehláseniu energií

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
254 m2
Úžitková plocha:
127 m2
Plocha pozemku:
1243 m2
Zastavaná plocha:
127 m2
Podlahová plocha:
254 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Kúpeľňa:
vaňa
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
nezariadený
Garáž:
áno - 1
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno
Internet:
nie
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
127 m2

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ján Mareček

Ján Mareček

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Pусский
  • rusr

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti